Taśma zabezpieczająca wydłuża żywotność pasów wspinaczkowych i ułatwia ich odrywanie. Jest bardzo prosta w obsłudze.
Informacje o produkcie
Firma Kohla została założona w 1932 roku przez Maxa Kohlę w Innsbrucku. Już wtedy było jasne, że jej głównym celem będą produkty alpinistyczne "made in Tyrol". Lokalizacja siedziby głównej w samym sercu Alp położyła podwaliny pod pierwsze produkty: plecaki, laski i sprzęt myśliwski były pierwszymi produktami wyprodukowanymi w Tyrolu przez Maxa Kohla.
Taśma zabezpieczająca firmy Kohla wydłuża żywotność pasów wspin aczkowych i ułatwia ich zdejmowanie. złóż Pasy wspinaczkowe na pół i sklej je klejem. Zastosowanie siatki oddzielającej zapewnia, że krawędzie śladów pozostają przyklejone i nie mogą złapać brudu, co spowodowałoby słabe przyleganie śladów do krawędzi nart. Stworzyłoby to przestrzeń dla śniegu, a tory straciłyby swoją funkcjonalność. Jeśli używana jest siatka oddzielająca, znacznie łatwiej jest odkleić i ponownie wykorzystać paski. Taśma zabezpieczająca również wydłuża żywotność kleju. Wymiary siatki wynosi 135 x 1850 mm.
Zastosowanie:
Przetnij folię na pół i użyj każdej połówki folii na jeden pasek skialpu, złożony na środku. Tak samo będzie z paskiem łatwiejsze zakładanie i zd ejmowanie nart plus masz dwa małe opakowania podczas pakowania, co jest wygodniej jest trzymać zapakowane paski np. w kieszeni.
Dlaczego nasza przyroda jest bardziej zagrożona niż przyroda na Alasce czy Kamczatce? Jakie skutki ma łamanie zasad w Karkonoskim Parku Narodowym? W jaki sposób narciarze skitourowi zagrażają populacji sokoła wędrownego, najbardziej zagrożonego drapieżnika w naszym kraju?
Skialp cieszy się w ostatnich latach dużą popularnością. Czy wiedzieliście, że przed wyborem sprzętu powinniście określić, którą z dyscyplin skialpinizmu będziecie uprawiać?
Podstawą bezpiecznych wycieczek narciarskich i poruszania się po górach jest planowanie. Przyjrzyjmy się kilku ważnym punktom, których nie powinieneś lekceważyć przed rozpoczęciem skialpinistycznej przygody w zaśnieżonych górach.
Kiedy palce u nóg wychłodzą się do cna, ogrzanie ich na nowo staje się nie lada wyzwaniem. Miłośnicy turystyki wysokogórskiej z pewnością wiedzą, czym grozi zaniedbanie woskowato wyglądających palców (w skrócie: siny-czarny-papa).