Uvex Blaze III
Okulary przeciwsłoneczne
Bardzo wszechstronne sportowe okulary przeciwsłoneczne Uvex Blaze III są niezawodnym towarzyszem w każdych warunkach pogodowych i stylach jazdy dzięki wymiennym soczewkom.
Informacje o produkcie
Okulary Uvex mają wymienną konstrukcję, która pozwala rowerzystom zmieniać soczewki dokładnie w zależności od pogody lub stylu jazdy. Docenisz również tę funkcję, jeśli szkło pęknie i nie będziesz musiał kupować zupełnie nowej pary okularów. Przycisk po wewnętrznej stronie ramki umożliwia jej odblokowanie, dzięki czemu soczewki można łatwo wyjąć z ramki i wymienić.
Uvex gwarantuje maksymalną ochronę oczu przez cały czas: specjalnie wykonane soczewki poliwęglanowe, które spełniają standardy dla gogli narciarskich i ochronnych. Podczas testów zostały one poddane próbie odporności na wystrzeliwane 6-milimetrowe stalowe pociski lecące z prędkością 162 km/h bez pęknięcia.
Główne zalety Uvex Blaze III:
- wszechstronny i elegancki design
- bardzo wygodny
- idealnie pasują i nie ściskają
- ochrona przed zniekształceniami
- miękka wiązka
- miękkie i regulowane nóżki
- 100% ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC
- szkło: litemirror srebrny S3, litemirror pomarańczowy S1, przezroczysty S0
- liczba szyb: 3
- wymienne szkło
- Technologia litemirror
Kategoria filtrów słonecznych
Parametry
- Producent
- Uvex
- Płeć
- Mężczyzna / Kobieta
- Rozmiar
- UNI
- Masa
- 100 g
- Według aktywności
- biegowe
-
Polaryzujące
Filtr polaryzacyjny znacznie eliminuje wszelkie odblaski (tafla wody śnieg, szkło, mokry asfalt), jednocześnie wyostrzając i poprawiając postrzegalność spektrum kolorów.
- Nie
- 100% ochrona UV
- Tak
- Kolor
- czarny/czerwony / czarny/niebieski
- Kolor według producenta
- Black Blue/Mirror Blue (2416) / Black Red/Mirror Red (2316)
- Okres gwarancji
- 2 lata
- Kod produktu
- EAN
O producencie
Marka Uvex została założona w 1926 roku w Fürth w Bawarii przez Phillipa Wintre i początkowo koncentrowała się na produkcji okularów ochronnych do pracy. Następnie wykorzystali zdobytą wiedzę i technologię do wyprodukowania swoich pierwszych gogli narciarskich w 1959 roku.