okulary Okulary przeciwsłoneczne Rush SP3 CF z Julbo oferują unikalny design, panoramiczne soczewki i maksymalny komfort noszenia.
Informacje o produkcie
Julbo zostało założone w 1888 roku, kiedy to u podnóża gór Jura we francuskiej wiosce Longchaumois powstała firma produkująca unikalne okulary przeciwsłoneczne. Julbo to synonim jakości i ciągłego rozwoju. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z górami projektanci i deweloperzy posiadają bogate praktyczne doświadczenie, które mogą wykorzystać w swoich produktach.
Okulary przeciwsłoneczne Rush SP3 CF od marki Julbo przyciągają wzrok już na pierwszy rzut oka dzięki radykalnemu wzornictwu z szerokim cylindrycznym obiektywem. Okulary Rush są idealne do jazdy na rowerze lub innych sportów łączących szybkość i wytrzymałość. Szeroki panoramiczny wizjer zapewnia maksymalne pole widzenia. Szeroka konstrukcja gogli zapewnia również maksymalną ochronę przed światłem słonecznym w ekstremalnych warunkach.
Okulary Rush SP3 CF są wyposażone w poliwęglanowe soczewki Spectron 3, które skutecznie filtrują światło słoneczne i zapewniają niezbędną ulgę dla oczu. Aby zapewnić maksymalny komfort podczas występów, gogle są wyposażone w bardzo wygodny uchwyt na nos, który jest elastyczny, amortyzujący i w pełni regulowany dzięki 3D Nose Fit, dzięki czemu pasuje do każdego i zapewnia idealne trzymanie w każdej sytuacji.
Docenisz również w pełni regulowane nóżki Flex 3, które można regulować w 3 różnych kierunkach (na boki, wysokość i długość) za pomocą 3 regulowanych części (nóżki, zakrzywienie i obszar ucha). Ta możliwość całkowitego dostosowania dopasowania do własnych upodobań zapewnia kompatybilność ze wszystkimi kaskami na rynku, a także doskonałe dopasowanie i wygodę. Okulary oferuje również doskonałą wentylację, aby zapewnić cyrkulację powietrza i wyeliminować zaparowanie.
Skrót CF oznacza Color Flash, czyli pewien kolorowy odblask szkła. Okulary z tym oznaczeniem nie mają żadnej różnicy technologicznej w porównaniu z tymi bez oznaczenia, jest to tylko kwestia koloru odblasku szkła, a zatem kwestia mody. Barwnik znajduje się już w szkle, więc kolor się nie zmienia.
Kategorie filtrów okularów przeciwsłonecznych
Główne zalety okularów przeciwsłonecznych Rush SP3 CF:
szerokie pole widzenia Spectron 3 CF
szkło poliwęglanowe (kat. 3)
przepuszczalność światła (VLT - przepuszczalność światła widzialnego): 12%
Asian Fit: ergonomia ramki jest dostosowana do azjatyckiego kształtu twarzy
w pełni regulowane nóżki Flex 3
stopki nie przyklejają się do włosów dzięki technologii Grip Tech
idealnie dopasowuje się do twarzy
regulowana belka z uchwytem na nos i dopasowaniem 3D Nose
doskonała wentylacja
ergonomiczny kształt
Soczewki Spectron 3CF:
Bardzo wytrzymałe soczewki poliwęglanowe, odpowiednie do wszystkich rodzajów aktywności. Do gór, do miasta, do wody... Skrót CF oznacza Color Flash, czyli pewne lustrzane odbicie koloru szkła. Dzięki efektowi kolorowego lustra światło widzialne jest lepiej filtrowane, co poprawia widoczność. Zabarwienie jest już bezpośrednio w szkle, a funkcja ta pozostaje w szkłach - w porównaniu do szkieł, które mają efekt lustra tylko na szkle.
Filtr polaryzacyjny znacznie eliminuje wszelkie odblaski (tafla wody śnieg, szkło, mokry asfalt), jednocześnie wyostrzając i poprawiając postrzegalność spektrum kolorów.
Jeśli do tej pory postrzegaliście okulary przeciwsłoneczne jedynie jako modny dodatek, całkowicie zmienimy Wasze podejście. Wybierając okulary do sportu, design może odgrywać pewną rolę, ale ostateczny wybór powinien zależeć od innych, ważniejszych cech.
Gabča, nasza testerka, miała okazję testować buty biegowe od swojej ulubionej marki Dynafit. Zabrała je nawet na Sycylię! Jesteście ciekawi, jak wypadły testy?
Przyzwyczailiście się do regularnego biegania, nadeszła zima i obawiacie się, że będziecie musieli zrezygnować z biegania na kilka miesięcy? Nie martwcie się tym. Wystarczy zapamiętać kilka zasad i odpowiednio się ubrać, a może się okazać, że pokochasz bieganie zimą.
Jak wybrać buty do biegania w łatwym i trudnym terenie? Które buty sprawdzą się na leśnych ścieżkach, a które na górskich szlakach, opisuje dziś na podstawie swoich doświadczeń Marcel Fronko.