Męskie długie legginsy CC SDN 46KA marki Progress, wykonane głównie z naturalnego włókna Cocarber®, zachwycają pomysłowym anatomicznym krojem i nadrukiem.
Informacje o produkcie
Od 2002 roku czeska firma Progress produkuje wysokiej jakości bieliznę funkcyjnąiodzież sportową. Zaczynając od skromnych początków, przekształcili się w przedsiębiorstwo posiadające szeroką gamę zarówno uniwersalnej, jak i wysoce specjalistycznej odzieży, która zapewni Państwu komfort w chwilach najwyższych osiągnięć sportowych oraz w okresach aktywnego wypoczynku.
Męskie kalesony Progress CC SDN 46KA są wykonane z włókna wiskozowego Cocarber®, które jest doskonałym przykładem wykorzystania naturalnych włókien w odzieży sportowej. Jest z natury antybakteryjna, antyalergiczna i antystatyczna. Dzięki swojej hydrofilności może szybko wchłaniać pot ze skóry i odprowadzać go do powietrza. Dzianina jest oddychająca i ma niższą przewodność cieplną. Płaskie szwy zapewniają wygodne dopasowanie.
Zalety kalesonów męskich Progress:
maksymalne uczucie komfortu, świeżości
wysoka izolacja termiczna w niskich temperaturach
płaskie szwy
krótki rękaw
Zalety Cocarber®:
najwyższej jakości włókno wiskozowe wzbogacone karbonizowanymi ziarnami kawy
bezkompromisowo pochłania i neutralizuje wszelkie zapachy
ma niezwykłe właściwości antybakteryjne
może odbijać ciepło z powrotem do powierzchni ciała
zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV
resztki kawy z recyklingu - sama produkcja włókna jest przyjazna dla środowiska
Na swoim outdoorowym ubraniu polegasz w każdej sytuacji. Co zrobisz, gdy w odległych ostępach z deszczową chmurą nad głową odkryjesz, że Twoja nieprzemakalna kurtka ma dziurę? Wyciągniesz igłę i nitkę? Podpowiemy Ci, jak naprawić rozdartą kurtkę znacznie szybciej i łatwiej.
Znasz to. Zmęczone nogi i bez zastanowienia siadasz na najbliższy pień. Namiot w cieniu drzew to świetna sprawa, ale żywica na ubraniach już mniej. Każdy miłośnik lasu stanął kiedyś przed problemem, jak usunąć żywicę z odzieży. Podpowiemy Ci, jak to zrobić.
Szczęście sprzyja przygotowanym. Choć turystyka zimowa ma niepowtarzalny, magiczny urok, to jednocześnie stawia przed nami znacznie więcej wyzwań niż letnie wędrówki. Na co więc zwrócić szczególną uwagę podczas zimowych wypraw?