Męskie bokserki Mex M marki Husky wykonane w 100% z wełny merynosów o właściwościach antybakteryjnych są idealne do różnych aktywności na świeżym powietrzu przez cały rok.
Informacje o produkcie
Oryginalny sklep internetowy Husky. Czeska firma Husky CZ s.r.o (potocznie Husky Outdoor) powstała w 1997 roku w celu produkcji i dostarczania na rynek sprzętu kempingowego, plecaków turystycznych i sportowych odzież. W ostatnich latach firma Husky odważyła się zająć także produkcją mebli kempingowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem i zainteresowaniem wśród klientów.
Męskie bokserki Mex M z kolekcji bielizny termicznejMerino marki Husky są bardzo wygodne w noszeniu. Ten świetny, funkcjonalny element na każdą pogodę może być używany przez cały rok do codziennego noszenia i do różnych aktywności na świeżym powietrzu w przyrodzie.
Merino jest naturalnym materiałem termicznym wytwarzanym z wełny owczej. Jest on również odpowiedni dla alergików i posiada wiele wspaniałych funkcji.
Główne cechy:
utrzymuje temperaturę ciała
ociepla się zimą, lekko ochładza latem
jest doskonale oddychający
doskonale odprowadza wilgoć od ciała, a dzięki strukturze włókna nie zmienia właściwości izolacyjnych, dzięki czemu nie marznie nawet gdy jest mokra
naturalne właściwości antybakteryjne eliminują nieprzyjemny zapach
Na swoim outdoorowym ubraniu polegasz w każdej sytuacji. Co zrobisz, gdy w odległych ostępach z deszczową chmurą nad głową odkryjesz, że Twoja nieprzemakalna kurtka ma dziurę? Wyciągniesz igłę i nitkę? Podpowiemy Ci, jak naprawić rozdartą kurtkę znacznie szybciej i łatwiej.
Znasz to. Zmęczone nogi i bez zastanowienia siadasz na najbliższy pień. Namiot w cieniu drzew to świetna sprawa, ale żywica na ubraniach już mniej. Każdy miłośnik lasu stanął kiedyś przed problemem, jak usunąć żywicę z odzieży. Podpowiemy Ci, jak to zrobić.
Szczęście sprzyja przygotowanym. Choć turystyka zimowa ma niepowtarzalny, magiczny urok, to jednocześnie stawia przed nami znacznie więcej wyzwań niż letnie wędrówki. Na co więc zwrócić szczególną uwagę podczas zimowych wypraw?