model Gogle narciarskie Downhill 2100 CV od Uvex może pochwalić się ulepszoną konstrukcją, wyjątkowo dużym polem widzenia (dzięki czemu będziesz mieć maksymalną widoczność) i nowymi, zrównoważonymi materiałami - od soczewek po pasek .
Przyłbica Uvex Colorvision posiada zintegrowany filtr kolorów, który przekształca miękkie i rozproszone światło w jasne światło o wysokim kontraście i uwydatnia kolory, dzięki czemu kontury są lepiej widoczne na stoku i poza nim. Kolejną technologią, którą może pochwalić się obiektyw, jest Supravision® . Technologia ta pomaga ograniczyć zaparowywanie okularów nawet o 400% w porównaniu ze standardami. Pozwala to cieszyć się nawet najdrobniejszymi szczegółami na stoku bez żadnych zakłóceń. Wyraźny obraz bez zniekształceń zapewnia technologia Decentred Lens.
Oczywiście filtry UVA, UVB i UVC są zintegrowane z materiałem soczewki i oprawki. Zapewnia 100% ochronę oczu przed niebieskim światłem i promieniami UV. Jednowarstwowa pianka z welurową powierzchnią zapewnia przyjemne uczucie w kontakcie z twarzą. Dzięki specjalnej konstrukcji OTG, pod tymi goglami narciarskimi można również nosić klasyczne gogle dioptryczne.
Główne cechy:
kultowy model
zrównoważone materiały
Regulacja OTG do noszenia okularów dioptrycznych
100% ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC
wysoki kontrast dzięki technologii Colorvision
wykończenie Uvex Supravision
Technologia Decentred Lens - wierność obrazu nawet w przypadku bardzo zakrzywionych obiektywów
regulowany pasek z silikonową powłoką antypoślizgową
Zakres oznacza, że są to okulary fotochromatyczne, które dostosowują się do światła. Więcej informacji można znaleźć w artykule.
S2
Ochrona przed zaparowaniem
Tak
Kolor
biały/pomarańczowy
/
czarny/niebieski
Kolor według producenta
black SL/blue-gre / white SL/sca-gree
Okres gwarancji
2 lata
Kod produktu
EAN
O producencie
Marka Uvex została założona w 1926 roku w Fürth w Bawarii przez Phillipa Wintre i początkowo koncentrowała się na produkcji okularów ochronnych do pracy. Następnie wykorzystali zdobytą wiedzę i technologię do wyprodukowania swoich pierwszych gogli narciarskich w 1959 roku.