Damska koszulka siatkowa Brynje Wool Thermo light z najlepszej wełny merynosów ma pełną klatkę piersiową z przodu. Odprowadza pot i izoluje powietrze.
Informacje o produkcie
Brynje to wysokiej jakości bielizna, która sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Rodzinna firma została założona w 1887 roku w Larvik w Norwegii. W latach 50. opracowali pierwszą odzież o konstrukcji siatkowej, która została przetestowana przez norweskich żołnierzy na płaskowyżu Hardangervidda. Brynje była pierwszą bielizną termiczną na Mt.Everest, chroniąc Sir Edmunda Hillary'ego i Tenzinga Norgaya w 1953 roku. Bielizna termoaktywna Brynje jest nadal używana przez członków wypraw, służby ratownicze, a także sportowców i turystów. Koniec z kompromisami - bielizna termoaktywna Brynje naprawdę działa!
Damska koszulka funkcjonalna Brynje Wool Thermo light z drobnej siateczki, krótkimi rękawami, okrągłym dekoltem i kontrastowymi szwami. Przednia klatka piersiowa jest pełna. Wykonana z najlepszej wełny merynosów, może łączyć w sobie właściwości oryginalnej siateczki i ciepłej wełny merynosów, bardzo przyjemnej w dotyku. Odprowadza pot i izoluje powietrze. Można go używać przez cały rok.
Dlaczego siatka Brynje?
siatka działa jak osobisty termostat
siatka odprowadza wilgoć z dala od ciała
siatka nie wchłania wilgoci
siatka szybko schnie
siatka ma niewiele punktów styku ze skórą
siatka izoluje w spoczynku i odprowadza ciepło podczas wzmożonej aktywności
wielokrotny zwycięzca testbielizny termicznej w Norwegii
Główne zalety koszulki Wool Thermo light:
80% merynos, 20% poliamid
pełna przednia część klatki piersiowej
okrągły dekolt
krótki rękaw
kontrastujące szwy
odprowadza pot
izoluje powietrzem
bardzo przyjemny w dotyku, nie gryzie
idealny do letnich aktywności
Norweska bielizna termoaktywna była używana przez Edmunda Hillary'ego i Tenzinga Norgaya podczas ich wspinaczki na Mt.Everest w 1953 roku. Od tego czasu odzież siatkowa stała się obowiązkowym wyposażeniem wypraw na oba bieguny, Grenlandię czy Himalaje. BRYNJE są używane przez norweskie siły ratownicze, a norweska armia jest również dużym klientem
Na swoim outdoorowym ubraniu polegasz w każdej sytuacji. Co zrobisz, gdy w odległych ostępach z deszczową chmurą nad głową odkryjesz, że Twoja nieprzemakalna kurtka ma dziurę? Wyciągniesz igłę i nitkę? Podpowiemy Ci, jak naprawić rozdartą kurtkę znacznie szybciej i łatwiej.
Znasz to. Zmęczone nogi i bez zastanowienia siadasz na najbliższy pień. Namiot w cieniu drzew to świetna sprawa, ale żywica na ubraniach już mniej. Każdy miłośnik lasu stanął kiedyś przed problemem, jak usunąć żywicę z odzieży. Podpowiemy Ci, jak to zrobić.
Szczęście sprzyja przygotowanym. Choć turystyka zimowa ma niepowtarzalny, magiczny urok, to jednocześnie stawia przed nami znacznie więcej wyzwań niż letnie wędrówki. Na co więc zwrócić szczególną uwagę podczas zimowych wypraw?